Tökéletesen működik, nem kellet vele semmit csinálni, olyan, mint amit a tv- vel együtt adtak. Nagyon örülök, hogy sikerült megrendelni.
Még nem került beüzemelésre
Szuper legkondi.
Rendkivul csendes a kulteri es a belteri egyseg is, nagyon jol hűt.
A wifi-t meg nem tudtam szinkronizaoni
Átlátunk klima fűtésre 3 klima teszi a dolgát. Így 70e forint egy teli szezon fűtés az 1, 2 milliós tavalyi fűtés után nem mindegy. Viszont van pár dolog ami nem tetszik, vagyis nagyon nem:
- 5kw rendszer simán kifűt egy 60nm-es teret, úgy hogy a ház meg nincs szigetelve.
- Silence mód tényleg csendes, Gree hőszivattyú + Klima hűtés tapasztalat után azt mondom ezt tényleg észre nem veszed
- Super gazdaságos
- Megbízható, a penész á... Tovább »llóság nem csak kamu, Klima tisztító is mondta, hogy ez tényleg szép tisztára mossa magát.
Na feketeleves amiért nem ajánlom, inkább Polar vagy Gree-t választottam volna.
-Aplikacio egy áramkimaradás után elfelejti a klimakat. Kész vicc egyesével vissza párosítani.
- a belső lamellakat kézzel hiába tudod mozgatni jobbra-balra, azok n... Tovább »em motorosak, szóval a befújást csak egyenesen kifelé, és fel-le mozgással tudja csinálni. Nincs több irány választás, ami %#*%# gaz egy 480ezer forintos 5kw-os klimanal.
- A távirányítóban nincs termosztát! !! !! A klímát elinditod és az lény non-stop meg akkor is ha a benti hőmérséklet már 2fokkal a beállított felett van. Nem kapcsol le.
- 3 erősségi fokozat van, plusz az automata. Aminek semmi értelme, mivel nincs benne termosztát , azt sem tudja eldönteni most hogy kellene fűteni.
- Együtt lehet vele élni ezek után, csak ott marad a fejedben, hogy pénzt adtál érte, és a kisebb nevű márka társak feleáron megalázzák a nagy Hitachit.
Többe nem lesz Hitachi a házban.
Kiváló hűtő fűtő hatásfok
Fűtésre vásároltam , halk készüléket keresve. Legkisebb ventilátor fokozaton ami egyben a csendes mód is ( ugyanaz a ventillátor fordulat) nagyon halk szinte nem is hallani. Viszont nincs légszállítás sem. Nem melegít semmit 30 fokon sem. Lehűl a szoba ezt használva. Kellene még ventillátor fokozat. 1-Összesen 5 van, marha kevés. App nélkül full fapad. Meg kijelző sincs. Viszont Wifit n... Tovább »em lehet beállítani. Igy a legolcsóbb klima kezelhetőbb mint ez.
Csendes.
Kevés ventilátor fokozat. Kijelző hiánya. Lehetetlen beállítani a wifit.
Ár-értek arányában a legkiválóbb.
Csendes, takarékos, és a 10 év garancia van rá! !!
Három éve használom szinte non-stop probléma nélkül.
Mindenkinek csak ajánlani tudom! !!
Kimagasló energiahatékonyság télen fűtésnél, nyáron hűtésnél élelfogadható áron.
Legjobb választásom volt.
Nincs
Kettő klímát vásároltam. Sajnos az egyiknek a beltéri egysége hibás volt, amiről a forgalmazó nem tehetett. Amilyen gyorsan csak lehetett orvosolták a hibát (csere).
Nagyon csendes. Keveset fogyaszt. Hosszú tapasztalat még nincs. Eddigi minden rendben.
Még semmi.
Két teljesítményűt vettem. Rendkívül jó klíma! Áldom az eszem hogy nem hagytam magam rábeszélni valami csodálatos Kínai ipar gyártotta f.. ra. Nagyon halk, szuper szezonális teljesítmény. Csak azért nem kap 5 csillagot mert a távirányító lehetne háttér világítású. Mondjuk a kínai csodák ilyenek ) )) )) Viszont 10 év gari.
Hatásfok, nagyon halk, multi kompatibilis
Távirányító háttér világítása.